Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3751
Stary 30.04.2024, 13:54
Jaki problem? Nagle taka wiedza sie pojawila? Wczesniej tego nei bylo wiadomo?
Wystarczylo podnosic kapital zakladowy a nie pozyczac. Nie byloby teraz zadnego problemu.
Ja pamietam bohaterskie teksty o umarzaniu pozyczek z przed lat, pamietam tez co bylo powiedziane teraz. Jesli Wisla nie ma na podatek to wystarczy podniesc kapital zakladowy o wysokosc podatku zeby klub nie byl stratny.

Proste? Proste.
Odpowiedz cytując