wierność83 napisał(a):

|
A co z tymi zapowiadanymi umorzeniami, skoro dług jest głównie do właścicieli? Widzicie, gdyby dziennikarze byli przygotowani to w tych dziesiątkach wywiadów mogliby o takie ciekawe rzeczy dopytać.
|
O ile dobrze pamiętam to problem z umorzeniem jest taki, że Wisła musiałaby zapłacić od tego podatek.