Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3746
Stary 29.04.2024, 21:09
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
może źle interpretuje tą sytuację, ale z tego co wyczytałem to obecność policji w tamtym miejscu łamie regulamin imprezy masowej czy coś w tym stylu..
oni są tam nie potrzebni, zrobią niepotrzebne kontrole, zawsze trafi się 5 debili wśród 20 tysięcy osób, reszta zacznie ich bronić i pójdzie lawinowo.. przy wzmożonych kontrolach część osób możę nie wejść na trybuny.. chciałbyś wejść w połowie meczu?

może warto zastanowić się czy idea jednak nie jest słuszna, jak wiadomo w policji jest duzo prowokatorów.. a całej polsce kibolskiej jest na rękę, żebyśmy coś "odjebali" bo będą mieli konkretne argumenty, żeby nas kolejny sezon nie wpuszczać na trybuny
Co mówi statut stowarzyszenia? Bo jak cokolwiek się zarzucało Socios to zawsze ten statut był świętością i jak widać nagle przestał.
Ostatnio edytowane przez nero : 29.04.2024 o godz. 22:37.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując