wierność83 napisał(a):

|
Oglądał ktoś Królewskiego w Kanale Sportowym? Podobno Borek spytał, że Wisła może mieć tego samego partnera co KS i Królewski nie zdementował. Ale tylko mi mignęło na X.
|
Czyli po popisach kilka dni temu z paczulem, który swoją drogą moim zdaniem był również bardzo kiepski JK polazł opowiadać to samo gdzie indziej 3 dni później? Mistrz, powinni wprowadzić do oferty sklepu Wisły stroje pajaców i w jednym z nich, tym z numerem 1 powinien paradować królewski jak udziela kolejnych idiotycznych wywiadów o dupie maryny.