michal napisał(a):

|
Udało mi się kupić bilet na sektor neutralny na sektor G6 jednak jak się okazało nie będę w stanie być na meczu.Z tego co widzę można zmienić dane na bilecie za 20 zł więc jeśli ktoś z was byłby zainteresowany to chętnie odsprzedam. Kontakt na priv.
|
gdzie można zmienić dane?