Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
michal
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
13823
29.04.2024, 13:53
Udało mi się kupić bilet na sektor neutralny na sektor G6 jednak jak się okazało nie będę w stanie być na meczu.Z tego co widzę można zmienić dane na bilecie za 20 zł więc jeśli ktoś z was byłby zainteresowany to chętnie odsprzedam. Kontakt na priv.
michal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michal
Znajdź inne posty napisane przez michal