FraMat napisał(a):

|
Mam przekonanie graniczące z pewnością, że te 3 punkty wpadną im w Krakowie.
|
Ile stawiasz w takim razie na ich wygrana?
Abstrahując że 4 maja ok godz 19.40 może być ta dywagacja już nieaktualna jeśli Lechia wygra z Tychami. Liczę że padnie tam remis.
Liga będzie ciekawsza.