Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4035
Stary 27.04.2024, 21:29
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tak, wystarcza im do szczęścia 3 punkty i grają odpowiednio z 3, 4, 2 i 6-7 drużyna w tabeli (Miedź ma teraz autostradę do baraży).

Dopiero teraz zacznie się u nich presją.

Oczywiście prędzej wierze że Lechia spieprzy awans kosztem GKSu Tychy niż żebyśmy to my mieli wygrać 4/4 spotkania.
Patrząc na to co się dzieje to chyba gorszy byłby terminarz zespołów walczących o utrzymanie
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując