|
Tak, wystarcza im do szczęścia 3 punkty i grają odpowiednio z 3, 4, 2 i 6-7 drużyna w tabeli (Miedź ma teraz autostradę do baraży).
Dopiero teraz zacznie się u nich presją.
Oczywiście prędzej wierze że Lechia spieprzy awans kosztem GKSu Tychy niż żebyśmy to my mieli wygrać 4/4 spotkania.
|