|
Jak dla mnie dobry mecz w wykonaniu Wisły
Widać było szybsze prowadzenie gry, więcej akcji na jeden kontakt.
Brakuje mi jeszcze strzałów z dystansu, ale prawdę powiedziawszy nie bardzo ma kto to zrobić.
PS. Dobry mecz Dudy a już zaczynałem w niego wątpić, ale i Gogół pokazał super akcję.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|