Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28716
Stary 26.04.2024, 16:57
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Młode pseudotalenty spuścily nas z ligi, zawalają nam drugi sezon w pierwszej - zero refleksji.
Dyskutowałbym.

Równie mocny wkład w spadek wnieśli piłkarze tacy jak Frydrych, Sadlok, Kieszek, Kliment, Ondrasek czy inny Skvarka. Różnica jest taka, że po młodziakach można było się spodziewać, że nie dadzą radę unieść walki o awans, od ogranych, doświadczonych graczy należało w tym temacie wymagać więcej.

Oczywiście, ówczesna strategia nadmiernego stawiania na młodych nie była szczególnie sensowna, tym niemniej nie podoba mi się zrzucania odpowiedzialności za spadek na młodych. To przede wszystkim starzy nie dowieźli.
Odpowiedz cytując