|
Przepaść jest mniej więcej taka jak stawiają bukmacherzy. 70 do 30 % dla Pogoni.
Z sama.Pogonia ewidentnie coś jest nie tak na wiosnę.
Od marca 7 spotkań w tym tylko 2 wygrane 2 remisy i 3 porażki.
W tym porażka u siebie z Piastem, Zagłębiem i remis w Kielcach.
Jak trafia na swój dzień to oczywiście mogą nas powiezc z 4-0. Bardziej jednak obstawiam minimalna porażkę, może po dogrywce.
|