|
Wystarczy 45 min aby z połamanca który nie wiadomo co w ogóle robi z w zespole zrobić nagle filar który sam wygrywa mecze. Dobre.
Szkoda że przez wcześniejsze 16 spotkań gdzie był podobno zdrowy zaliczył więcej asyst do przeciwników niż do swoich partnerów, nie wspominając o wykluczeniu się na 3 mecze podczas ekscesów w Lublinie.
Nie przeczę że to lepszy zawodnik niż Krzyzanowski, ale my po prostu potrzebujemy solidniejszych zawodników na tą pozycję. I nie mówmy że takich w Polsce nie ma bo wystarczy nawet popatrzeć jak byle Resovia potrafi odciąć od gry naszych skrzydłowych.
|