Ogryzek napisał(a):

Podsumowując to co napisałeś - największym sabotażystą jest (bedzie) Rude jak wpuści Krzyżanowskiego. Zatem napisz wprost - Rude sabotażysta, a nie odwracaj uwagi od głównego problemu - czyli wizji trenera, która się nie sprawdza przy brakach gry w defensywie Krzyżanowskiego. Może grać sam Duda jako młodzieżowiec a na lewej obronie ktoś inny. Albo mozemy grać 4 w obronie a nie 3 stoperami itd
Chociaż raz na 100 postów postaraj się byc obiektywny a nie twórz alibi trenerowi i rób kozła ofiarnego z 1 piłkarza.
|
Ja nie tworzę alibi Rude, Krzyżanowski powinien już szykować się do najbliższego meczu w rezerwach. Wpuszczanie go na boisko to sabotaż.
To Ty bronisz bumelanta który zawalił trzy mecze bo nie chce mu się grać w obronie. A robisz to tylko dlatego że to młody pseudotalent z Polski. Kolejny Wachowiak.