Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28703
Stary 26.04.2024, 10:43
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście pod warunkiem, że będzie zdolny do gry.
Będzie zdolny do gry przez połowę czasu to i tak zrobi więcej asyst niż nasz super ofensywny Krzyżanowski, Duda, Carbo, Baena, Żyro RAZEM WZIĘCI.
W 45 minut zrobił więcej dobrych akcji niż Krzyżanowski przez cały sezon.

Naszą największą bolączką jest brak w kadrze piłkarzy umiejących dośrodkować.

Patrząc realistycznie - pilkarz z taką nogą po prostu MUSI mieć jakiś bardzo poważny problem żeby grać w Wiśle. Chłop jak jest w pełni zdrowy to sam wygrywa mecze. O ile w przypadku Żyro, Bashy etc. takie ryzyko nie ma za bardzo sensu bo ew. zysk jest taki sobie, to przy Junce bardzo poważnie bym się zastanowił.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.04.2024 o godz. 10:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując