MaLk napisał(a):

|
Oczywiście pod warunkiem, że będzie zdolny do gry.
|
Będzie zdolny do gry przez połowę czasu to i tak zrobi więcej asyst niż nasz super ofensywny Krzyżanowski, Duda, Carbo, Baena, Żyro RAZEM WZIĘCI.
W 45 minut zrobił więcej dobrych akcji niż Krzyżanowski przez cały sezon.
Naszą największą bolączką jest brak w kadrze piłkarzy umiejących dośrodkować.
Patrząc realistycznie - pilkarz z taką nogą po prostu MUSI mieć jakiś bardzo poważny problem żeby grać w Wiśle. Chłop jak jest w pełni zdrowy to sam wygrywa mecze. O ile w przypadku Żyro, Bashy etc. takie ryzyko nie ma za bardzo sensu bo ew. zysk jest taki sobie, to przy Junce bardzo poważnie bym się zastanowił.