wolfy napisał(a):

W sumie przy braku awansu najważniejsze może się okazać przedłużenie Junki. W pierwszej lidze ktoś kto tak wrzuca to maszynka drukująca punkty.
Oczywiście pod warunkiem że skończy się kretyńskie granie "krakoskiej piłki".
|
Oczywiście pod warunkiem, że będzie zdolny do gry.