|
W sumie przy braku awansu najważniejsze może się okazać przedłużenie Junki. W pierwszej lidze ktoś kto tak wrzuca to maszynka drukująca punkty.
Oczywiście pod warunkiem że skończy się kretyńskie granie "krakoskiej piłki".
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|