Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28700
Stary 26.04.2024, 09:50
U nas nie tyle ważne jest kto gra, tylko kto ile potencjału swojego oddaje na boisku.
Możemy mieć kadrę tańszą, na papierze slabsza, a wyniki lepsze jesli w klubie bedzie normalnie i każdy da 100% siebie w meczach.
Takze zmiany, cięcia wcale w normalnym kubie nie musiały by oznaczać końca. No ale wiadomo, ze tu na wejsciu trzeba kopaczowi od umiejętności odjąć z 50%.

Podczas gdy my jesteśmy zapatrzeni 2 lata w xG, ilości niebezpiecznych ataków i każde inne statystyki piłkarskie oprócz wyniku, podczas gdy my już mamy potężną bazę skautingową i 281 kandydatów do gry, Lechia Gdańsk od zera w pierwszym sezonie po spadku robi awans i ma nad nami 13 pkt przewagi obecnie.
I to jest własnie nasz problem oraz wyznacznik tego, ze nic się nie zmieni w kolejnym sezonie - w sensie w klubie, w organizacji, w podejściu w profesjonalizmie.

Dlatego trzeba nadal płacić miliony k paczom i szukać jak najlepszych, przeplacac, zeby chociaż baraże mieć za rok.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując