For_FuN_ napisał(a):

|
Pogoń będzie odpoczywała w meczu z Jagą, bo finał jest meczem sezonu dla nich. Tam zobaczymy wszystko i pewnie najlepszą wersję paprykarzy. Oglądając Pogoń to daję nam może 10% szans, ale nie obstawiam też totalnych batów, bo jednak to jest jeden mecz i nikt nie będzie się zabijał o kolejne gole mając np. 2 : 0.
|
Ale którą Pogoń?Bo chyba nie z ostatniego meczu z Piastem ;D Jak zagrają tak na Narodowym, a My niewątpliwie zobaczymy najlepszą wersję obecnej Wisły to puchar mamy w kieszeni.