Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 26.04.2024, 08:38
Wynik w tym meczu zależy tak naprawdę od Podbeskidzia.Jak będą zmobilizowani (jak większość na nas) nie będą popełniać rażących błędów to pewnie znów remis, albo przepchamy fartem w końcówce.Żeby pewnie zdobyć 3pkt, Podbeskidzie po prostu musi zagrać słabe spotkanie.
Odpowiedz cytując