FraMat napisał(a):

Ale czy któryś z nich myśli, że w tym finale mają jakiekolwiek szanse, żeby to Pogoń nie zaaplikowała im 3-4 bramek i totalnie ich nie ośmieszyła?
Musieli by wznieść się na wyżyny umiejętności, agresji, samozaparcia, przekroczyć 100% wydolności, żeby do czegoś takiego nie doszło.
|
Pogoń będzie odpoczywała w meczu z Jagą, bo finał jest meczem sezonu dla nich. Tam zobaczymy wszystko i pewnie najlepszą wersję paprykarzy. Oglądając Pogoń to daję nam może 10% szans, ale nie obstawiam też totalnych batów, bo jednak to jest jeden mecz i nikt nie będzie się zabijał o kolejne gole mając np. 2 : 0.