Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28692
Stary 25.04.2024, 21:22
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim pozbyć się Bashy, mimo wszystko Sapały do tego Bregu, Eneko, Omrani, Villar, Duda za jakieś sensowne pieniądze i Krzyżanowski to samo. Nie wierzę że któryś z tej dwójki jeszcze się rozwinie u nas.
Zastanowiłbym się na Żyro i Juncą ,tu ze względu na problemy zdrowotne i Olejarką.
Większości z nich kończą się w czerwcu kontrakty, więc problemy z graczami typu Basha, Bregu czy Omrani rozwiążą się same. Żyro jest chyba spoko gościem, ale niestety wrakiem piłkarza, ja osobiście bym go nie przedłużał. Junca to podobny temat, jak jest zdrowy, to gra dobrze, no ale on rzadko jest zdrowy.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując