Szneka napisał(a):

Przede wszystkim pozbyć się Bashy, mimo wszystko Sapały do tego Bregu, Eneko, Omrani, Villar, Duda za jakieś sensowne pieniądze i Krzyżanowski to samo. Nie wierzę że któryś z tej dwójki jeszcze się rozwinie u nas.
Zastanowiłbym się na Żyro i Juncą ,tu ze względu na problemy zdrowotne i Olejarką.
|
Większości z nich kończą się w czerwcu kontrakty, więc problemy z graczami typu Basha, Bregu czy Omrani rozwiążą się same. Żyro jest chyba spoko gościem, ale niestety wrakiem piłkarza, ja osobiście bym go nie przedłużał. Junca to podobny temat, jak jest zdrowy, to gra dobrze, no ale on rzadko jest zdrowy.