Temat
:
30. kolejka, Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko Biała, 26 kwietnia 2024, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
Od: 03.2018
Offline
#
19
25.04.2024, 20:54
wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią że będzie w dupe, więc pewnie wygramy
Sylwus1988
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sylwus1988
Znajdź inne posty napisane przez Sylwus1988