Jaroo1 napisał(a):

jeśli Rude go wysatwia na pozycje inne niż napastnik, to jest skończonym debilem skoro jedynego chłopa co umie strzeać bramki odcina od możłiwości ich zdobywania. Tak grał na innej ofensywnej pozycji niz napastnik, że nawet asysty jednej nie ma na wiosnę, u Sobola miał 3
Czyli Rude się nie zna. Wystawia Rodado na inne pozycje.
|
Tylko tępy hejterek może wmawiać, że Rodado nie sprawdził się w roli ofensywnego pomocnika. Jak najbardziej się sprawdził, strzelał w niej gole choćby w meczu z Miedzią, dawał tam nawet więcej drużynie niż Goku. Była to jak najbardziej trafna decyzja. Dzięki takiemu jego ustawieniu, więcej też mógł pograć Sobczak.
U Sobola w znacznie większej ilości rozegranych meczów miał więcej asyst i bramek? Być może. Teraz z powodzeniem pełni często na boisku inną rolę, mając z kolei więcej udanych interwencji w defensywie, na czele z tą również z meczu z Legnicą.
Rodado gra bardzo dobrze u Rude i stanowi bardzo mocny punkt zespołu, Takie są fakty. Walcz z nimi dalej powołując się tylko na statystyki bramek i asyst, pokazujące rzekomo jego załamanie formy czy gorszą grę.
A skoro o nich mowa: przypomnij też hejterku, kto obecnie jest liderem strzelców pierwszej ligi? Nie Rodado przypadkiem, tak niby fatalnie ustawiany i źle wykorzystywany przez Rude? Był nim po rundzie jesiennej?
Jaroo1 napisał(a):
|
O Junce serio piszesz? Podniecasz się tym, że chłop wszedł na jedną połowę i zaliczył w niej dwie asysty i to jest dla ciebie wykladnik, ze lepiej gra?
|
Pokaż mecz z jesieni za Sobolewskiego w którym zagrał lepiej, a nie gorzej niż w tych dwóch wiosną za Rude zamiast bełkotać.
Walnąłeś kolejną głupotę, strzelając sobie popisowo w kolano, tak jak uwielbiasz robić. Jakże to urocze samozaoranie.
Przypomnę jeszcze, że dla ciebie Junca to beznadziejny "połamaniec". Tak pisać może jedynie ktoś zaślepiony głupotą i nienawiścią lub kibic Cracovii próbujący robić tu na forum z ludzi idiotów.
Jaroo1 napisał(a):
|
Aha. Czyli obrona gra źle, gorzej niż za Sobola. Brawo dla Rudego, że nie umie ustawić obrońców dobrze i że nie umie wpłynąć na lepszą formę Krzyżanowskiego i Szota
|
Pokazałem tylko ile warte są twoje opinie o grze Ratona oparte na podpieraniu się tymi statystykami, które nie pokazują na przykład większej ilości jego udanych interwencji wiosną.
A pretensje do Rude, że nie zrobił jeszcze z Szota i Krzyżanowskiego nowego Roberta Carlosa czy choćby tylko jakiegoś nowego Piszczka... Jak wpływali na ich formę i świetną grę inni trenerzy na czele Sobolewskim? Jak pięknie ich rozwijali? Może były tego tak oszałamiające efekty po prostu dlatego, że to jednak bardzo słabi piłkarze, a nie żadne mega talenty?
Choć raz pomyśl przez chwilę hejterku.

Jaroo1 napisał(a):
|
Ja porównuję Sobola do Rude
|
Bez uwzględniania postawy i gry Wisły w Pucharze Polski w porównaniu do tego, co było wcześniej za Sobolewskiego takie porównanie jest niekompletne, tendencyjne i niewiele warte. Bo tamte mecze pokazują na jaki poziom sportowy i jakościowy może wznieść się maksymalnie Wisła Rude, a nie te mecze, o których piłkarze wprost mówią, że nie grają w nich na 100%, nie wkładają nogi czy nie skaczą do główek.
Tak, Rude przegrywa na odcinku związanym z mentalem. ale tutaj akurat przegrywał również Sobolewski, Brzęczek,Skowronek, Wdowczyk, Stolarczyk, a Hyballę piłkarze za walkę na tym polu zwolnili przy aprobacie Błaszczykowskiego.
Jaroo1 napisał(a):
|
Brawo dla Rude i Markusa za rozkład Wisły.
|
Widać Koailczek zaczął handlować grzybkami i znalazł nowego, wiernego klienta kupującego hurtowe ilości towaru. W sumie to wiele wyjaśniałoby...

