Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1329
Stary 25.04.2024, 18:07
Cytat:
Na dowód tego przytacza zmanipulowane liczby, bo nie uwzględniające na przykład faktu,że Rodado wiosną w kilku meczach nie grał już w ataku, tylko jako ofensywny pomocnik, więc miał zupełnie inną rolę niż jesienią u Sobolewskiego. Dodatkowo parę musiał odpuścić z powodu kontuzji.
W kilku meczach w lidze Rodado nie zagrał przez kontuzje? No tak, dwa mecze to w sumie już kilka.
I co z tego? Czy ja mu licze średnia z 10 meczów czy 8?
Liczbami manipuluje? Takie sa liczby. A jeśli Rude go wysatwia na pozycje inne niż napastnik, to jest skończonym debilem skoro jedynego chłopa co umie strzeać bramki odcina od możłiwości ich zdobywania. Tak grał na innej ofensywnej pozycji niz napastnik, że nawet asysty jednej nie ma na wiosnę, u Sobola miał 3

Czyli Rude się nie zna. Wystawia Rodado na inne pozycje. U Sobola Rodado miał więcej goli i asyst.

O Junce serio piszesz? Podniecasz się tym, że chłop wszedł na jedną połowę i zaliczył w niej dwie asysty i to jest dla ciebie wykladnik, ze lepiej gra?

To jeszcze powiedz, że Gogół gra wyśmienicie bo na 50 minut w tym roku zagranych ma asyste, a u Sobola mial asyste jedną na 5 czy ileś godzin gry

Cytat:
Raton wiosną zawalił dwie bramki (z Odrą i Motorem). Jesienią więcej. Wiosną miał kilka świetnych interwencji obok błędów, jesienią tych świetnych interwencji miał mniej, ale według hejterka gra gorzej u Rude niż u Sobolewskiego. Popiera to średnią puszczonych bramek po 10 meczach w odniesieniu do średniej po 17 meczach jesienią. Kij tam też, że jesienią aż tylu prezentów nie rozdawał Krzyżanowski czy Szot. Raton teraz gra gorzej, bo nie wszystkie może naprawić. To nawet nie jest śmieszne, to żałosne.
Aha. Czyli obrona gra źle, gorzej niż za Sobola. Brawo dla Rudego, że nie umie ustawić obrońców dobrze i że nie umie wpłynąć na lepszą formę Krzyżanowskiego i Szota hahaha

Samozaoranie dobre. Wijesz się niczym wąż

Ja porównuję Sobola do Rude, a ten mi wyskakuje, ze no my to w lidze na wiosnę i tak strzelamy dużo, tyle czy więcej niż inni.

Podsumowując. Za Sobola strzelaliśmy więcej, za Sobola traciliśmy mniej, za Sobola skuteczniejszy był atak i Hiszpanie oraz polska obrona. Brawo dla Rude i Markusa za rozkład Wisły.

Mówimy tu o schyłkowym Sobolu. Jeśli by odliczyć kilka pierwszych meczów Rude, uznać je jako efekt nowej miotły i zacząć liczyć statystyki od 30 marca, bo uznamy, że to jest schyłkowy Rude, to już w ogóle Sobolowi mógłby jedynie buty czyścić hahaha

Brawo za krytykę Sobola wtedy, jeszcze większe brawo teraz za bronienie gorszego niż Sobol Rudego.

Cytat:
Nie braliście przypadkiem pod uwagę, że gro piłkarzy wyrobników jak Jaroch, Szot, Duda, Uryga itp... którzy są marni piłkarsko- może im tak nie zależy na tym awansie do ekstraklasy?
Przecież tu mają ciepełko, dobrą pensję, gdy Wisła zostanie w I lidze, wielu z nich ma szanse grać w przyszłym sezonie. Może mają tego swiadomość, że są za ciency na ekstraklasę i po awansie chcąc nie chcąc potrzebne będą realne wzmocnienia aby utrzymać się. A nikt nie chce stracic miejsca w składzie na rzecz kogoś lepszego. Może to siedzi w ich głowach?
Tak Lesiu, wzięliśmy to pod uwagę i dlatego, że polskie buractwo z obrony chce aby Wisła nie awansowała, to Villar i koledzy specjalnie źle dryblują, przestali strzelać i ogólnie nasza hiszpańska ofensywa nie strzela bramek.

Zabawne to jest jakie fikołki lesie i markusiki stworzą po to żeby lizać rowa wszystkiemu co nie jest polskie i o wszystko obwiniać Polaków.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 25.04.2024 o godz. 18:09.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując