Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1326
Stary 25.04.2024, 17:33
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Markusik to kojarzy od lat z legendarnym duetem błaznów z Holandii: Lamey&Jaliens, których Valckx sprowadził w celu wydojenia Wisły.

Albercik i Kikuś to od początku było wiadomo, że to kompromitacja, ale cóż...
"Legendarny duet" Lamey&Jalliens zdobył dla Wisły Mistrzostwo Polski i zapewnił jej możliwość udanej gry w Lidze Europejskiej w tamtym świetnym dla klubu czasie, o którym dziś możemy tylko sobie pomarzyć. Byli to piłkarze lepsi i grający na kilkakrotnie wyższym poziomie niż duet, a nawet trio Szot-Jaroch-Uryga, za których podpisy prowizje kasowali polscy menadżerowie.

Żaden Holender nie był tu sprowadzony w celu wydojenia Wisły. A praca Kiko nie tylko jako dyrektora sportowego od początku była wartościowa i dała Wiśle znaczącą poprawę gry i znacznie więcej sensownych zawodników niż wcześniejsza praca takich ludzi jak Pasieczny, Głowacki czy Brzęczek - i to za dużo mniejsze pieniądze.
Ostatnio edytowane przez Markus : 25.04.2024 o godz. 17:40.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując