Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28689
Stary 25.04.2024, 15:13
Automatycznie przedłużyły się kontrakty Alfaro, Ratona, Carbo i Goku. I dobrze. Moim zdaniem do odstrzału jest Villar, Satrustegui, Baena to już zależy od kontraktu.
Za Carbo i Goku w razie czego jest szansa wyciągnąć jakieś grosze (100-200 tys. euro) bo grają dobrze i mają liczby. Poza nimi jedynie Rodado i Colley są potencjalnie cokolwiek warci (ale też nie liczyłbym na jakieś kokosy).
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując