doktor granat napisał(a):

|
Przepraszam, że się czepiam - 3 niecałe mecze, kontuzja, kontrakt trwa już całe długie półtora miesiąca i mowa o rozwiązaniu. No i oczywiście to Wisła miałaby przygarnąć połamańca. Ludzie nie pozwólcie na to, w Wiśle tylko młode, zdrowe chłopy, a nie stare połamańce z sentymentu.
|
Sorry, źle zerknąłem, te "dobre" staty są jeszcze z Grecji, ale nadal jest to ten sezon. Wiadomo, że gość jest do prześwietlenia pod kątem zdrowotnym, ale jeśli będzie gotowy do gry, to sportowo nie powinno być źle.