Patryko napisał(a):

Bierz pod uwagę, że z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy w lecie stracić Rodado, niezależnie od tego, czy będzie awans, czy też nie. Zostanie nam w składzie Sobczak i trzeba będzie szukać kogoś na tą pozycję.
Carlitos też nie jest moim szczytem marzeń, ale kontrakt 1+1 można mu zaproponować. Jak będzie zdrowy i zgodzi się na nasze warunki finansowe, to raczej kulą u nogi nie powinien być.
|
Jak odchodzi Rodado to trzeba znaleźć nowego Rodado, a nie starego chłopa, który 7 lat temu był królem strzelców, a dziś ma 34 i PROBLEMY ZDROWOTNE i nie chcą go w Kazachstanie.
Nie przypomina Ci to czegoś z niedalekiej przeszłości?
2-3 lata wstecz - padają nazwiska Ondrasek czy Basha bo coś kiedyś grali, kibice ich dobrze wspominają itp., większość obserwujących kibiców śmieje się z tego i puka w głowę bo ich kłopoty z kontuzjami są ogólnie znane, a w dodatku Wisła ma kiepską opiekę medyczną, ale durnie z klubu oczywiście podpisują kontrakty z jednym potem drugim na kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie dla każdego. Potem chłopy się o dziwo rozsypują i nie grają miesiącami, setki tysięcy zł. w skali całych kontraktów wyrzucone w błoto - oczywiście to k.rwa ogromna, przykra niespodzianka dla fachowców z Wisły.
Teraz na sentymencie kolejny stary chłop, który od 2 czy 3 sezonów nie daje rady. Cóż to - Wieczysta już sobie go odpuściła?