|
No dokładnie.naturalną rzeczą dla niego powinna być w tej chwili CLJ-ka,przynajmniej runda w 4 ligowych rezerwach tak aby obyć się z seniorską piłką.Ktoś-tzn wiadomo kto-próbuje zatkać nim dziurę jaka mamy po lewej stronie.Albo pozwólmy młodym normalnie przechodzić poszczególne szczeble rozwoju albo przyjmijmy do wiadomości że rzucając ich na głęboką wodę takie błędy będą się przytrafiać.
|