Wyświetl pojedynczy post
gpat
Senior Member
 
Od: 07.2020

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3734
Stary 25.04.2024, 10:26
Jak przychodził Błaszczykowski, to nie liczyłem zbytnio na niego na boisku, ale wierzyłem, że będzie twarzą tego klubu, że będzie medialnie, że ściągnię sponsorów, że zainteresuje środowiska biznesowe Wisłą, że będzie pełnił funkcję coś na wzór Podolskiego w Zabrzu.
PS. A tak wogule, to on żyje?
Odpowiedz cytując