Jaga pokazuje jak z naszym budżetem walczyć o MP, zatrudniając odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach (Pertkiewicz, Siemieniec), Ufer jak szybko wrócić do e-klapy, Podolski jak realnie w pozytywny sposób wpłynąć na klub (
https://weszlo.com/2024/04/24/lukas-...bory-felieton/) bez zbędnego populistycznego .......enia. Czy poza kibicami - naiwnymi, acz mimo to silnymi - w tym klubie funkcjonuje?