Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 25.04.2024, 02:16
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
Z innej beczki - czy w takim razie Rude kazał obrońcom na początku meczu grać cały czas ja do ciebie - ty do mnie? Mieliśmy w tej fazie meczu chyba z 90% posiadania piłki i nie zbliżyliśmy się bardziej niż 30m do bramki przeciwnika
Tak.
Jeśli nie zauważyłeś to tak właśnie gramy od początku rządów Alberta.

Zaczyna się robić irytujące, gdy wszyscy już zauważają, że to nie działa i nie przynosi żadnych korzyści a wręcz prowokuje babole, po których najgorzej obrywa Raton.
Rude chyba się uparł, że ich tego nauczy choćby skały srały a nikt w sztabie nie ma odwagi mu powiedzieć, że już mamy maj i może spróbujmy zagrać coś innego, bo czas nam spier.... a my się wciąż uczymy jego genialnej filozofii.

A z innej beczki. Z tym Eneko to jest jakaś grubsza zagadka, bo chłop jak widać w ogóle nie jest brany pod uwagę.
Odpowiedz cytując