SlawekS napisał(a):

|
Z innej beczki - czy w takim razie Rude kazał obrońcom na początku meczu grać cały czas ja do ciebie - ty do mnie? Mieliśmy w tej fazie meczu chyba z 90% posiadania piłki i nie zbliżyliśmy się bardziej niż 30m do bramki przeciwnika
|
Tak.
Jeśli nie zauważyłeś to tak właśnie gramy od początku rządów Alberta.
Zaczyna się robić irytujące, gdy wszyscy już zauważają, że to nie działa i nie przynosi żadnych korzyści a wręcz prowokuje babole, po których najgorzej obrywa Raton.
Rude chyba się uparł, że ich tego nauczy choćby skały srały a nikt w sztabie nie ma odwagi mu powiedzieć, że już mamy maj i może spróbujmy zagrać coś innego, bo czas nam spier.... a my się wciąż uczymy jego genialnej filozofii.
A z innej beczki. Z tym Eneko to jest jakaś grubsza zagadka, bo chłop jak widać w ogóle nie jest brany pod uwagę.