Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1301
Stary 24.04.2024, 17:06
Po co nam trener, który nie ma wpływu na drużynę? Dać im piłke i niech robia z nią co chcą, jak na orliku. Efekt będzie podobny.

Czy za Rude wygraliśmy pewnie jakiś mecz, żeby nie drżeć w końcówce o wynik?
Ostatnio edytowane przez ciacho : 24.04.2024 o godz. 17:10.
Odpowiedz cytując