|
Po co nam trener, który nie ma wpływu na drużynę? Dać im piłke i niech robia z nią co chcą, jak na orliku. Efekt będzie podobny.
Czy za Rude wygraliśmy pewnie jakiś mecz, żeby nie drżeć w końcówce o wynik?
Ostatnio edytowane przez ciacho : 24.04.2024 o godz. 17:10.
|