|
Możliwe, że jest presja na granie młodymi, że w dupie tam ktoś ma jak Krzyżanowski kopie się po czole. Ważne że po sezonie w statystyce będzie, że wystąpił w 20 meczach i zapłacą za niego jakiś grosz. Czy warto dla takiego celu marnować potencjał drużyny, ryzykować brak awansu. Moim zdaniem nie bo poza wynikami niszczy się morale zespołu.
|