Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 24.04.2024, 16:52
Możliwe, że jest presja na granie młodymi, że w dupie tam ktoś ma jak Krzyżanowski kopie się po czole. Ważne że po sezonie w statystyce będzie, że wystąpił w 20 meczach i zapłacą za niego jakiś grosz. Czy warto dla takiego celu marnować potencjał drużyny, ryzykować brak awansu. Moim zdaniem nie bo poza wynikami niszczy się morale zespołu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując