Cytat:
Coś w tej statystyce jest.
Zresztą statystyka strzelonych i straconych goli na jesień i na wiosnę w statystyce wg wolfy'ego (Rude watch) na razie również odzwierciedla tę coraz bardziej kryzysową tendencję.
Punkty niby się na razie zgadzają (1,6 do 1,5), ale bramki już nie: 22-11 do 15-14.
Nie twierdzę, że ona coś tłumaczy i można na niej opierać jakieś analizy.
Jedynie pokazuje pewną słabość.
|
Myślę, że szukanie w statystykach jakiejś wielkiej magii i czystej prawdy nie ma sensu. Ale zebranie różnych statystyk, szczegolnie jak dotyczą większej próby meczów, porównanie ich itd wiele pokazuje i wyjasnia. Po prostu Rude odstaje na każdym polu od Sobola i to się w tych wszystkich statystykach potwierdzi.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.