|
Na X lata świetna statystyka:
% spędzonego czasu przy danym wyniku: porażka/remis/wygrana)
Jesien 2023:
13.6%/52,5%/33,9%
Wiosna 2024
36,4%/56%/7.6%
Wiosna dokładnie przez 7,6% czasu Wisła wygrywała w meczu. Czy tak można zrobić awans? Czy da się rozegrać całą rundę goniąc wynik? Czy taka jest taktyka? Czy może trener się uczy ligi i dopiero wyciąga wnioski gdy po 1 połowie dostaniemy kilka gongów?
Wszystko to było wiadomo po jego nominacji. Szkoda że nie dla JK, Kiko i kilkunastu kibiców.
|