|
Senior Member
Offline
|
#1288

24.04.2024, 13:06
|
Karherop napisał(a): 
A kto powiedział że to on wyłoży kasę? Mało jest Władkow Nowakow?
Zresztą odsyłam do wywiadu. Powiedział jaka miał wizję na akcjonariat.
Nie chce mi się nawet tego komentować, jaki miałoby to wszystko efekt. Jedynie wskazuje że raczej karawana będzie jechać dalej tak czy siak.
|
Gdzie jest ten wywiad?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|
|