Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3996
Stary 24.04.2024, 12:24
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To jak Pan Villar chce grać na narodowym to Pan Villar będzie zapieprzal. Skoro Pan Villar potrafił z Piastem to tym bardziej będzie potrafił z PBB. Wystarczy że przestanie się głaskać piłkarzy i publicznie dawać zapewnienie że mogą popełniać błędy bo nic się nie stanie. Właśnie że się stanie.

A co do kończących się kontraktów to nie wiem jakie oni mają o sobie mniemanie, ale dla większości obecny klub to jest już ich sufit możliwości i jeśli śledzą swoje kariery to może to zauważa. Gdzie taki Alfaro ma trafić w wieku 33 lat? Lub 30 letni Sobczak z Jarochem?
Co zabawne - akurat Alfaro, Sobczakowi i Jarochowi nie można odmówić zaangażowania. Co najwyżej umiejętności.
Ale taki Villar wychodzi jakby grał za karę. Może powinien się z raz-dwa znaleźć poza kadrą meczową?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując