FraMat napisał(a):

Ale czy któryś z nich myśli, że w tym finale mają jakiekolwiek szanse, żeby to Pogoń nie zaaplikowała im 3-4 bramek i totalnie ich nie ośmieszyła?
Musieli by wznieść się na wyżyny umiejętności, agresji, samozaparcia, przekroczyć 100% wydolności, żeby do czegoś takiego nie doszło.
|
Przecież to sytuacja analogiczna z 2021 roku gdy 1 ligowy średniak (Arka) do 81 minuty prowadził ze zmierzającym po 2 miejsce w esa Rakowem.
Ktoś im wtedy dawał szansę ze do 80 minucie będą wirtualnie w europejskich pucharach?