Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3994
Stary 24.04.2024, 12:22
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ale czy któryś z nich myśli, że w tym finale mają jakiekolwiek szanse, żeby to Pogoń nie zaaplikowała im 3-4 bramek i totalnie ich nie ośmieszyła?
Musieli by wznieść się na wyżyny umiejętności, agresji, samozaparcia, przekroczyć 100% wydolności, żeby do czegoś takiego nie doszło.
Myśli, nie myśli, wierzy, nie wierzy, to mało istotne. Polemizuję tylko z tym, że mają to w d*pie. Nie sądzę.
Odpowiedz cytując