Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3993
Stary 24.04.2024, 12:21
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ale czy któryś z nich myśli, że w tym finale mają jakiekolwiek szanse, żeby to Pogoń nie zaaplikowała im 3-4 bramek i totalnie ich nie ośmieszyła?
Musieli by wznieść się na wyżyny umiejętności, agresji, samozaparcia, przekroczyć 100% wydolności, żeby do czegoś takiego nie doszło.
Pewnie wyjdą i dadzą z siebie wszystko bo oprócz potencjalnie lepszej przyszłości ładna premia jest do podniesienia za zwycięstwo.
Ale jaki z tego 100% zaangażowania może wyniknąć wynik meczu, hmm nie wiem.
Odpowiedz cytując