Patryko napisał(a):

Obawiam się, że Pan Villar ma w dupie finał PP.
Za półtora miesiąca, z dużą dozą prawdopodobieństwa go tu nie będzie, więc w jego sytuacji finał nic nie zmienia (ot dodatkowy mecz, w którym można złapać kontuzję). Nawet jeśli by w nim wystąpił i zagrał nieźle, to myślisz, że to bardzo zmieni jego sytuację negocjacyjną przy poszukiwaniu nowego klubu?
|
Chłop ma 27 lat i w CV nigdy nie wyskoczył poza poziom 2 poziomu rozgrywkowego. Zero tituli.
Ależ oczywiście, że ewentualne zdobycie pucharu zmieniłoby jego sytuację, tak w zakresie negocjacji z innymi klubami, jak i przede wszystkim w zakresie tego, że miałby czym się chwalić do końca życia.
Dla większości naszych zawodników sytuacja jest taka sama - praktycznie jedyna w życiu szansa na jakiś sukces, ze świadomością, że pewnego poziomu nie przeskoczą.