Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1281
Stary 24.04.2024, 11:53
Dopasujcie najbardziej pasujące skojarzenia do Królewskiego:

- logika
- atencja
- profesjonalizm
- bylejakość
- działanie na podstawie emocji
- długoterminowe działanie zgodnie z planem

No to już widzicie ile Królewski ma z logiką wspólnego. Wszystko jest nastawione na błyszczenie w mediach. Królewski pragnący atencji jak tlenu, trafił na wysmienite czasy. Czasy komputerów, influencerów, click baitów itp Jest idealnym prezesem, szytym pod obecne media. Daje pajacerkę dla mediów, a one oddają mu atencję.
I nawet jak chce dobrze i chce działać długoterminowo to jego brak profesjonalizmu i działanie w emocjach, oraz zjebany charakter, już na samym starcie torpedują te planowane działania. Bo chcąc pracować dłużej z jednym trenerm - spoko myśl - tak się nie da, jeśli w klubie jest bylejakosć i trener nie ma dobrych warunków, a sam też jest przypadkowym człowiekiem i nie ogarnia.

Koło się zamyka. I tak by można każdy temat rozłożyć. Tak samo z przejęciem klubu. Świecenie w mediach, ze chętnych są wręcz miliony jak nie miliardy. Że sprzedaż klubu to jest kwestia czasu. Później, że MADA jest i to na 99,999 procent juz zalatwione - atencja, mowienie aby bylo o nim glośno + w emocjach gadanie, ze klub bedzie przejety. Po czym tez wemcjach i byle jak, oświadcza, ze intuicja mu podpowiedziala aby nie sprzedawać im klubu. No komik, .......ony komik
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując