sandomingo napisał(a):

Pomijacie chyba dosyć istotną okoliczność.
Zakładacie, że podczas procesu rekrutacji trenera w zimie 2023/24 jako podstawowy cel dla Wisły zdefiniowano awans do ekstraklasy.
Jak dla mnie - coraz więcej wskazuje na to, że nie jest wcale podstawowy cel.
Królewski założył sobie, że przyszłością klubu Wisła Kraków są te wszystkie nowe technologie itp.
I dlatego zatrudnił na trenera właśnie Rude, który mu do tego modelu pasował.
A ponieważ, jak to Królewski, uważał, że technologią może zastąpić wszystko - uznał, że awans najprawdopodobniej przyjdzie niejako przy okazji.
|
A bierzecie pod uwagę możliwość,że Zaskroniec trafił na kogoś sprytniejszego od siebie?Kogoś kto równie dobrze jeśli nawet nie lepiej "sprzedaje garnki"?Moim zdaniem Królewski dał się zrobić jak dziecko.