Karherop napisał(a):

Kto nie wie o co toczy się gra niech nawet nie wychodzi na boisko. I nie mówcie tylko że Rude nie ma narzędzi by zmusić piłkarzy do zaangażowania na boisku.
Wystarczy że paru pilkarzy usłyszy że nie będzie ich w kadrze na finał PP. Bo wydaje się od jakiegoś czasu że tylko to się dla nich liczy.
|
Powie im, że mają zapieprzać i co? Na większość z nich nie ma żadnego lewara, bo wiele kontraktów kończy się w czerwcu. Będą po prostu grać na alibi jak Villar wczoraj.