Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 24.04.2024, 10:57
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wygrywaja na farcie tyle samo razy co i my. Nawet nie chce mi się pisać w jakich aspektach są lepsze bo to jest przepaść. Zaczynając od trenera a kończąc na grze defensywnej.

Ostatnie co mnie interesuje jako kibica Wisły od 2001 roku to wynik zespołu przez pryzmat że kogoś lubię czy nie. Jestem kibicem Wisły, a nie żadnego trenera czy właściciela. Nie lubiłem Małeckiego, nie lubiłem Wdowczyka, nie lubiłem Carrillo, czy bandy Szymańskiego z TSu. Nigdy nie życzyłem porażki Wiśle tak jak nie liczyłem że sędzia będzie nam sprzyjał lub coś dostaniemy przy zielonym stoliku.

Nie myl kibicowania z naiwnością że awansujemy grając taka pyte i punktując jak drużyna środka tabeli. To się po prostu nie wydarzy. A jeśli wydarzy to nie zamierzam być z tego dumny. Tak samo jak nie byłem dumny z wygranej po wielkim meczu ze Zniczem Pruszków.
Czyli urojenia wyższościowe. Przynajmniej sprawa jest jasna.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując