Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1275
Stary 24.04.2024, 10:46
Pomijacie chyba dosyć istotną okoliczność.
Zakładacie, że podczas procesu rekrutacji trenera w zimie 2023/24 jako podstawowy cel dla Wisły zdefiniowano awans do ekstraklasy.
Jak dla mnie - coraz więcej wskazuje na to, że nie jest wcale podstawowy cel.
Królewski założył sobie, że przyszłością klubu Wisła Kraków są te wszystkie nowe technologie itp.
I dlatego zatrudnił na trenera właśnie Rude, który mu do tego modelu pasował.

A ponieważ, jak to Królewski, uważał, że technologią może zastąpić wszystko - uznał, że awans najprawdopodobniej przyjdzie niejako przy okazji.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując