Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 24.04.2024, 10:37
Kibicowanie porażce trenera miałoby sens, gdyby tu był prezes/dyrektor sportowy, którym można byłoby wstrząsnąć. Porażka w imię większego dobra.


Nikogo takiego nie ma. Jeśli nie dostaniemy się do ekstraklasy, to w najlepszym razie będzie to samo, co teraz - a w najgorszym zapaść finansowa i restart po roku-dwóch.
Odpowiedz cytując