Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1272
Stary 24.04.2024, 10:31
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Z definicji klub piłkarski jest zabawką do której ciągle trzeba dopłacać. Kwiecień podobne kwoty jak Wisła dopłaca w 3 lidze. W esa też będziemy dopłacać, może i mniej, ale przy naszych długach to i tak konieczność.

Albo masz kasę na zabawkę, albo ją oddajesz. Jeśli JK jest do bólu logiczny (a za takiego się uważa) to sobie wszystko może policzy.

Już to zresztą liczyliśmy, jak wygramy PP i będziemy grać w EU to z finansowego punktu widzenia zrównoważy się to z brakiem awansu do esa.
To jest liczenie na poziomie nałogowego hazardzisty obstawiającego cały majątek na numerek w ruletce. Pomijam już jakie my mamy szanse na licencję na grę w pucharach...

Chyba że znowu nie wyczułem sarkazmu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując